O EcoStay

EcoStay je platformou pro nadšené hoteliéry, majitele a provozovatele ubytovacích i stravovacích zařízení s cílem šířit informace, novinky, nápady i zkušenosti ze světa nejen šetrného hotelnictví.

Přispět k rozvoji tématu trvale udržitelného hotelnictví v ČR a podporovat ty firmy, poskytovatele služeb i samotná ubytovací zařízení, která svou činností přispívají k zelenější budoucnosti a myšlence eco-friendly cestování.

Pokud se ztotožňujete s myšlenkou ŠETRNÉHO HOTELNICTVÍ a rádi byste v této oblasti své znalosti rozvíjeli či se jen inspirovali, buďte vítání na stránce EcoStay.

Jmenuji se Jaroslava Kolářová a projekt EcoStay vznikl z mého velkého zájmu o témata šetrného hotelnictví. Již několik let se profesně pohybuji v hotelnictví, v posledních letech na volné noze. Vedle toho, že svým klientům poskytuji externí marketingovou a obchodní podporu, zajímám se i o „druhý břeh“ a snažím se tak pochopit motivace hostů k cestování, výběru ubytovacích zařízení i samotných destinací.

Jsem přesvědčena, že nastupující generace uvědomělých hostů má odlišná kritéria výběru.
Já sama sebe řadím mezi novou generaci hostů, která hledá autentické, jedinečné a zelené zážitky. V neposlední řadě chce, aby byla každá cesta pro ně samotné i místní lidi pozitivním zážitkem s minimálním dopadem na životní prostředí.

Věřím, že závazek k přírodě a kulturním hodnotám by měl učinit každý z nás. Ať už z role majitele ubytovacího zařízení či hosta.